• Program „Czyste powietrze” - Nowy Sącz

  Ci, którzy właśnie zaczynają budowę swojego domu, bądź chcą przeprowadzić w swojej dotychczasowej, istniejącej już nieruchomości termomodernizację mają teraz ku temu dobrą okazję. Wszedł bowiem w życie program "Czyste powietrze", kierowany do właścicieli domów jednorodzinnych.

  Więcej
 • Rządowy program "Mój prąd"

  Rząd chce uruchomić kolejny program, który umożliwi oszczędzić obywatelom na rachunkach, a także pozwoli stać się im bardziej ekologicznymi. W ramach programu 200 tysięcy osób dostanie po 5 000zł dofinansowania na instalację fotowoltaiczną.

  Więcej
 • panele fotowoltaika

  Fotowoltaika Nowy Sącz

  Kosmiczna technologia - realne korzyści. Jak to działa?

  Więcej
 • Klimatyzacja

  Z roku na rok coraz większe upały dają się we znaki, nie tylko starszym osobom, ale również tym młodym. Co robić by chociaż w domu móc odpocząć od ciepłego powietrza? Co robić by zwiększyć komfort a dzięki temu "wydajność" swoich pracowników.

  Więcej
 • Pellet Olczyk

  Pellet Nowy Sącz

  Od jakiegoś czasu rośnie w Nas świadomość dbałości o środowisko. W związku z tym, producenci pieców starają się je wciąż udoskonalać. Wprowadzono więc ekologiczne piece, w których spala się tak zwany PELLET. Jest on odnawialnym, a co najważniejsze - ekologicznym źródłem energii, który tworzy się z różnych ścinków i odpadów drzewnych - to bardzo wartościowe źródło bioenergii.

  Więcej