Program priorytetowy Czyste Powietrze

 

 

 

Rządowy program Czyste Powietrze przede wszystkim ma na celu wyeliminowanie z użycia starych wysoko emisyjnych i nieefektywnych źródeł ciepła na nowe przyjazne środowisku i wysoce wydajne rozwiązania do ogrzewania domów. W przypadku spełnienia wymagań stawianych w programie możliwe jest również wykonanie termomodernizacji budynku polegające na np.: ociepleniu ścian i poddasza, wymianie okien oraz drzwi wejściowych.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które wszystkie etapy programu poprowadzić chcą w jednej Firmie, uzyskując tym samym chronologiczne kompletowanie dokumentacji od ,,a" do ,,z" w jednym miejscu spójne z zakresem wykonywanych prac. Przeprowadzimy cały proces od przygotowania wniosku po montaż nowego kotła czy prace związane z ociepleniem budynku. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej zaproponujemy najlepsza rozwiązanie, wybierzemy najlepsze materiały oraz wykonamy montaż.

Jeśli zastanawiasz się czy możesz skorzystać z programu Czyste Powietrze, jaka będzie wartość dofinansowania lub poszukujesz informacji jakie źródło ciepła wybrać, zapraszamy do naszego Marketu w Brzeznej.