Nasza oferta obejmuje nowoczesne systemy grzewcze, przyczyniające się do obniżenia kosztów utrzymania budynku oraz ochrony środowiska naturalnego. To nowoczesne urządzenia o mocy od 2 do 2200 kW przeznaczone do budynków mieszkalnych i przemysłowych. Bogata oferta powala wybrać rozwiązania dostosowane do każdych potrzeb i oczekiwań.
Wspólną cechą wszystkich kotłów są ich małe wymiary oraz możliwość zabudowy. Oferowane przez nas Kotły charakteryzują się wyjątkowo łatwą obsługą. Za pomocą dwóch pokręteł można łatwo i szybko ustawić wymaganą temperaturę ciepłej wody użytkowej i zasilającej grzejniki.

Dodatkowe oszczędności na kosztach ogrzewania uzyskuje się przez zastosowanie regulacji pogodowej lub termostatu pomieszczenia. Termostat mierzy temperaturę w wybranym pomieszczeniu i na tej podstawie „decyduje” czy trzeba załączyć kocioł. Termostaty połączone są z kotłem przewodem elektrycznym lub mogą komunikować się drogą radiową.

W kotłach 2-funkcyjnych woda użytkowa ogrzewana jest przez wymiennik płytowy wykonany ze stali szlachetnej. Wysoka wydajność ciepłej wody użytkowej odpowiada nawet najbardziej wyśrubowanym wymaganiom. System elektronicznej regulacji temperatury dba aby do kranów trafiała zawsze woda o wymaganej i stabilnej temperaturze.
Oszczędne, niezawodne oraz kompletne rozwiązania systemowe to nie wszystko. Na wykonane przez nas instalacje, proponujemy długofalową opiekę techniczną, której głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania produktów w całym okresie ich eksploatacji.