Pompa ciepła jest ekologicznym urządzeniem grzewczym, którego zasada działania opiera się na znanych zjawiskach i przemianach fizycznych. Dzięki pompie ciepła energia ze środowiska może zostać zamieniona na ciepło dla domu. W tym celu istniejące ciepło zawarte w wodzie, gruncie, powietrzu zewnętrznym lub powietrzu wywiewanym, początkowo dostarczane jest do czynnika roboczego za pomocą wymiennika ciepła (parownika). Czynnik roboczy odbiera tę energię za pomocą sprężarki o wyższym poziomie temperatury, dzięki czemu może być wykorzystana do ogrzewania lub produkcji ciepłej wody za pośrednictwem innego wymiennika ciepła (skraplacza).

Oferujemy wysokowydajne pompy ciepła do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej i chłodzenia dla każdego gospodarstwa domowego i każdej sytuacji biorąc pod uwagę dostępną przestrzeń: obiekty nowe lub modernizowane, instalacje wewnętrzne lub zewnętrzne.
Dzięki naszemu kompleksowemu pakietowi serwisowemu, zapewniamy maksymalny komfort użytkowania pomp ciepła po fachowej instalacji. Dodatkowo udzielamy nawet 5-letniej gwarancji na kompletne systemy.

Pompa ciepła ma wysoką wydajność, a ciepło we własnych czterech ścianach jest neutralne pod względem emisji CO2. To technologia, która będzie aktualna w przyszłości.
Zasadniczo nie ma budynku, w którym użycie pompy ciepła nie byłoby możliwe. Od wysoce energooszczędnych nowych budynków, po starsze, nieremontowane obiekty. Dla każdego budynku oferujemy odpowiednie rozwiązania.