opał brykietDlaczego lato jest odpowiednim czasem na zapoatrzenie się w opał? Zdaniem specjalistów jest to najlepszy okres ponieważ wysoka temperatura na dworze i niewielka ilość opadów sprzyja pozbyciu się wilgoci.

Co więcej kupując opał latem możemy liczyć na:

-lepszą cenę - w okresie zimowym popyt zwiększa cenę. Musimy zapłacić znacznie więcej.

-wyższą jakość - zarówno ekogroszek jak i węgiel dobrze wysuszone, są lepiej palącym się paliwem niż ten wilgotny

-niższą wagę - wysuszony opał jest nawet o 10 procent lżejszy od wilgotnego. Tym samym zapłacimy mniej za tą samą ilość opału

-promocje - jest to okres w którym możemy liczyć ciekawe promocje, wyprzedaże. Może to być np. darmowa dostawa. Pamiętajmy, że trzeba się spieszyć zanim wszystkie zapasy zostaną wyprzedane.

Podsumowując zakup opału: ekogroszku, węgla czy pelletu przed sezonem grzewczym naprawdę się opłaca. Pamiętajmy jedynie o właściwym przechowywaniu opału.

Ekogroszek, Pellet, Węgiel - gdzie kupić

Decydując się na zakup opału warto kupować w sprawdzonych miejscach gdzie dostaniemy produkt najwyższej jakości. Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem Pelletu Tartak "OLCZYK".

Zwracaj uwagę na jakość: prawidłowe działanie Twojego systemu ogrzewania zależy w dużym stopniu od jakości opału. Kluczowymi właściwościami są wartość opałowa i zawartość wilgoci. Zwróć uwagę, czy pellet posiada odpowiednie certyfikaty i jest zgodny z obowiązującymi normami. Taka zgodność jest dla Ciebie gwarancją udanych zakupów!

Zamawiając większe ilości pelletu masz zawsze możliwość uzyskania niższej ceny. Zastanów się, czy nie warto zamówić pellety na cały sezon grzewczy – jest to z pewnością większy jednorazowy wydatek, ale ewentualny rabat i dzielenie kosztów dostawy sprawią, że w efekcie zaoszczędzisz sporą sumę.

Zapraszamy do naszego Marketu Budowlanego w Brzeznej k. Nowego Sącza gdzie nasi sprzedawcy doradzą w wyborze odpowiedniego opału.

Nasza oferta opału dostępna jest tutaj.