Oferujemy Ci szeroką paletę produktów umożliwiających wytwarzanie, magazynowanie, rozdzielanie i zużywanie energii ze źródeł odnawialnych. Do nich należą falowniki, rozwiązania gromadzenia energii, liczniki i instalacje monitorowania energii, ale także kompletne rozwiązania systemowe oraz bogata oferta usług. Instalacja fotowoltaiczna to korzyść dla Ciebie, Twoich rachunków oraz środowiska naturalnego. Inwestując w panele słoneczne, możesz zamienić dach swojego domu lub firmy we własną elektrownię słoneczną, która będzie produkowała prąd przez co najmniej 30 lat.

Dzięki odpowiednio dobranej mocy, instalacja fotowoltaiczna zmniejszy Twoje rachunki za prąd. Rosnące ceny energii elektrycznej w połączeniu z malejącymi kosztami systemów fotowoltaicznych sprawiają, że zakup panelu fotowoltaicznego to opłacalna inwestycja na przyszłość, zarówno z ekologicznego, jak i finansowego punktu widzenia. Wiadomości o malejących taryfach gwarantowanych w wielu krajach sprawiły wrażenie, że nie warto już wytwarzać energii słonecznej. Jednak oprócz taryf gwarantowanych również inne czynniki czynią system wytwarzania energii słonecznej atrakcyjnym finansowo. W ostatnich latach koszt energii elektrycznej z sieci publicznej gwałtownie wzrastał w Europie, średnio o 4,3% rocznie. Można spodziewać się kolejnych podwyżek.

Jednocześnie ceny paneli fotowoltaicznych znacząco spadły, co z kolei pozytywnie wpłynęło na koszt inwestycji. Oznacza to, że koszt wytwarzania energii słonecznej również samoczynnie spadł. Na energię słoneczną łatwiej sobie obecnie pozwolić niż na tradycyjnie wytwarzaną energię elektryczną i ta finansowa zaleta zwiększy się wraz ze wzrostem cen za zakup energii. Prywatny system wytwarzania energii słonecznej zapewnia pełną niezależność od cen dostawców.